NO:1 Anti-pilling fonal - K1212
| Egységár: | 10.500,00 Ft/kg |
| Cikkszám: | K1595 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Kartopu |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
| Utolsó 1 darab készleten | |
| Kívánságlistára teszem | |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
Finom, félig fényes akrilfonal, anti-pilling (bolyhosodás mentes) kivitelben. Megfelelő őszi és téli időszakban. Ez a fonal alkalmas pulóverek, sapkák, kendők és sálak készítésére. Jó tapintásának köszönhetően különösen ajánlott gyermekek részére.
| Összetétel | 100 % akril |
| Hossz | kb 160 m |
| Kiszerelés | 100 g |
| Ajánlott kötőtű méret | 5-6 |
| Ajánlott horgolótű méret | 4,5-5 |
| Mosható | 30 fokon |
| Kötéspróba | 10cm x 10cm=17 szem x 22 sor |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
