Horgolható fa karika 48/10
| Az ár egy darabra értendő | |
| Cikkszám: | 750126 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
| Kívánságlistára teszem | |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
Horgolható fa karika alkalmas gyermekjátékok, amigurumi figurák, csörgők készítéséhez.
Az ár egy darabra értendő.
| Anyaga | csiszolt fa |
| Színe | natúr |
| Karika belső átmérője | :48 mm |
| Külső átmérője | 70 mm |
| Vastagság | 10 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
