Extra Soft 1021-rózsaszín
| Egységár: | 15.900,00 Ft/kg |
| Cikkszám: | es1021 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Kartopu |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
| Pihe puha fonal | |
| Kívánságlistára teszem | |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
Lágy, bolyhos anyagának köszönhetően ajánlott babatakarók elkészítéséhez, de készülhet belőle sapka, sál, pulóver is. Kiváló amigurumi alapanyagaként is.
| Színe | rózsaszín |
| Összetétel | 100 % poliészter |
| Hossz | kb 160 m |
| Kiszerelés | 100 g |
| Ajánlott kötőtű méret | 5-6 |
| Ajánlott horgolótű méret | 4-5 |
| Mosható | 30 fokon |
| Kötéspróba | 10x10 cm = 10 szem x 14 sor |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
