Papatya Sundae színátmenetes akrilfonal - 10
| Egységár: | 16.500,00 Ft/kg |
| Cikkszám: | PS10 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Kamgarn |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
| Válogasson a szép színátmenetes fonalak közül! | |
| Kívánságlistára teszem | |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
A Papatya Sundae Kamgarn fonalcsalád legújabb tagja. A fonal könnyű, színátmenetes 100% mikroszálas akrilból készült, mely mercerizált pamut hatást kelt. A színvilágot gondosan választották ki, hogy lenyűgöző és elegáns kombinációkat hozzanak létre. Megtalálható közöttük a lágy és intenzív színek keveréke is. Válasszon a 16 különböző színválaszték közül. Kössön vagy horgoljon egy gyönyörű kendőt a hűvös nyári éjszakákra, vagy egy kényelmes felsőt néhány fonalból.
| Összetétel | 100 % mikroszálas akril |
| Hossz | kb 320 m |
| Kiszerelés | 100 g |
| Ajánlott kötőtű méret | 3-4 mm |
| Ajánlott horgolótű méret | 2-3 mm |
| Kötés próba | 10*10=31*20 |
| Mosható | 30 fokon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
