Keresztszemesen hímezhető hálózsák- Autós
| Ajándéknak is tökéletes | |
| Cikkszám: | 261/1 |
| Elérhetőség: | Elfogyott |
| Gyártó: | Kézi Hímzés Bt. |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
A benne lévő töltet puha, kényelmes érzést nyújt a babának. Egy jó minta kiválasztásával egyedivé, különlegessé varázsolható.
| Mérete | 61x50 cm |
| Hímezhető rész | 37x4,5 cm aida szalag |
| Anyaga | 100 % pamut |
| Töltet | 1 cm flíz |
| Oldalt | 1 cipzár |
| Felül | 2 gomb |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
