Hímezhető baldachin és fejvédő-autós
| Varázsolja különlegessé egy jó keresztszemes mintával! | |
| Cikkszám: | 260 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Kézi Hímzés Bt. |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
Kisbaba érkezik a családba, esetleg vendégségbe készül, akkor íme egy szép ajándék az újszülött számára. Tegye egyedivé a kiságyat, hímezzen bele egy aranyos, kedves mintát!
| Fejvédő mérete | 180x30 cm |
| Hímezhető rész | 38x11 cm, 16count aida |
| Anyaga | 100 % pamut |
| Töltet | 1cm flíz |
| Baldachin mérete | 200x129 cm |
| Hímezhető rész | 61x3 cm szalag |
| Anyaga | 100 % pamut |
| Masni mérete | 21x14 cm |
| Anyaga | 100 % pamut |
| Töltet | 1 cm flíz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
