Hímezhető kenyérkosár-levendulás-lila szegéllyel
| Hímezzen keresztszemesen, terítsen különlegesen! | |
| Cikkszám: | 204 |
| Elérhetőség: | Elfogyott |
| Gyártó: | Kézi Hímzés Bt. |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
A kenyérkosár úgy lett kialakítva, hogy mind a 4 oldala hímezhető és könnyen hozzáférhető.
| Mérete | 30x22 cm |
| Hímezhető rész | 27 count hímzővászon mind a négy oldalon (19x7, 24,5x7 cm) |
| Színe kívül | pasztell levendula mintával |
| Színe belül | pasztell |
| Anyaga | 100 % pamut |
| Töltet | 1 cm flíz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
