Cozy Wool Sport K1480-akril gyapjú keverék
| Egységár: | 9.850,00 Ft/kg |
| Gyártó: | Kartopu |
| Cikkszám: | K1514 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
| Válogasson a szép fonalak közül! | |
| Kívánságlistára teszem | |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
Ez a fonal megfelelő azok számára, akik nem szeretik az intenzív gyapjú tartalmat, de szeretik a vékony gyapjúszál textúrát. Ajánlott az őszi, téli ruházat elkészítéséhez. Kössön vagy horgoljon belőle sapkát, sálat, pulóvert, poncsót, mellényt.
| Összetétel | 75 % akril és 25 % gyapjú |
| Hossz | kb 280 m |
| Kiszerelés | 100 g |
| Ajánlott kötőtű méret | 4-5 |
| Ajánlott horgolótű méret | 3,5-4,5 |
| Mosható | 30 fokon |
| Kötéspróba | 10x10 cm = 19 szem x 25 sor |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
