Cozy Wool K1624- vastag téli fonal akril gyapjú keverék
| Egységár: | 10.500,00 Ft/kg |
| Cikkszám: | K1624 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Kartopu |
| Várható szállítás: | 2026. május 22. |
| Válogasson a szép fonalak közül! | |
| Kívánságlistára teszem | |
Villámgyors szállítás
A 13 óráig beérkezett megrendeléseket aznap összekészítjük és átadjuk a GLS futárszolgálatnak, mely átvehető akár másnap.
Minőségi termékek
Gyönyörűségesen szép, minőségi termékeket forgalmazunk, személyes tapasztalatok alapján. Figyelembe véve a megrendelők igényeit is.
Kérdése van a termékkel vagy szállítással kapcsolatban?
Írjon nekünk chaten, email-en: timea.kezihimzes@gmail.com vagy hívjon az alábbi telefonszámon+3620-332-08-95
Leírás és Paraméterek
Ez a fonal megfelelő azok számára, akik nem szeretik az intenzív gyapjú tartalmat, de szeretik a vastag gyapjúszál textúrát. A fonal puha tapintású, nem tapadós. Ajánlott vastag téli ruházat elkészítéséhez. Kössön vagy horgoljon belőle sapkát, sálat, pulóvert, poncsót, mellényt.
| Összetétel | 75 % akril és 25 % gyapjú |
| Hossz | kb 110 m |
| Kiszerelés | 100 g |
| Ajánlott kötőtű méret | 7-8 |
| Ajánlott horgolótű méret | 6-7 |
| Mosás | kézi |
| Kötéspróba | 10x10cm = 11 szem x 16 sor |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
